AXELBANDSVÄSKA, "Classic Flap Bag 2.55", Chanel, 2000-tal.

1332077. AXELBANDSVÄSKA, "Classic Flap Bag 2.55", Chanel, 2000-tal.

I beige quiltat caviar lammskinn med monogramprytt lås och länk i blank gulmetall med tvinnat skinnband. Längd 23,5, bredd 6,5, höjd 14,5 cm. Dubbla axelband 24 cm.

Äkthetsintyg medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Äkthetsintyg medföljer.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 318