ALFRED HELBERGER. OLJA på duk, 1900-tal.

1331451. ALFRED HELBERGER. OLJA på duk, 1900-tal.

signerad a tergo
höjd 59 cm, bredd 49 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad a tergo
höjd 59 cm, bredd 49 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 399