BORD, Tulipmodell, Johanson design, Markaryd.,1900-tal.

1330779. BORD, Tulipmodell, Johanson design, Markaryd.,1900-tal.

Diameter 100 cm, höjd 56 cm, etikettmärkt.

Bordsskiva med ytrepor
Fot med diverse lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsskiva med ytrepor
Fot med diverse lackskador.

Antal besök: 664