SÄCKKÄRRA, Biltema.

SÄCKKÄRRA, Biltema.
1330594. SÄCKKÄRRA, Biltema.

Metall.
Höjd 128 cm.
Bredd 63 cm.

Slitage, rost, skador.
Renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!
1330594. SÄCKKÄRRA, Biltema.

Metall.
Höjd 128 cm.
Bredd 63 cm.

Slitage, rost, skador.
Renoverad.

Antal besök: 1 916