Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, keramik, osignerad, sannolikt 1940-tal.
1327789. VAS, keramik, osignerad, sannolikt 1940-tal.
höjd 23 cm.
Glasyrskada på mitten.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 23 cm.
Glasyrskada på mitten.
Kalmar Auktionsverk
338