Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ULF HÅRDNER. Bristning i landskap. Olja på duk. Signerad Hårder.
132746. ULF HÅRDNER. Bristning i landskap. Olja på duk. Signerad Hårder.
100x66 cm.
Mindre hål i duk.
Gör en kostnadsfri värdering!
100x66 cm.
Mindre hål i duk.
Garpenhus Auktioner
1 121