1327070. LARS LERIN. "Norge II", akvarell, signerad *89.

Bildmått 14 x 14, cm, ramstorlek 42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 32 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
32 EUR
Danmark, Finland
36 EUR
40 EUR
Bulgarien, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern
46 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
48 EUR
Cypern, Gibraltar, Island, Kanada, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, USA
55 EUR
75 EUR
81 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1327070

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 910