TIKKA. M658 .30-06 #605238.

TIKKA. M658 .30-06 #605238.
1326293. TIKKA. M658 .30-06 #605238.

piplängd 56,5 cm, öppna riktmedel, träkolv, löstagbart magasin, Swarovski Habicht Nova 1,5-6x42 medföljer monterat.

Bruksslitage, repor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor och nagg.

Adress

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besök: 2 644