NOTSTÄLL, Art Deco, 1900-talets första hälft.

132622. NOTSTÄLL, Art Deco, 1900-talets första hälft.

Höjd 42 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Slitage, märken.

Antal besök: 746