DRAGSPEL, Cremona Accordion, Tidigt 1900-tal.

1324745. DRAGSPEL, Cremona Accordion, Tidigt 1900-tal.

26x33 cm.

Slitage samt läderremmar att hålla ihop dragspelet saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x33 cm.

Antal besök: 588