HÖRNSKÅP, rödlackerat trä, 1800-tal.

1324208. HÖRNSKÅP, rödlackerat trä, 1800-tal.

Längd 126 cm, djup 80 cm, höjd 100 cm.

Slitage, färgbortfall, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 314