BERNE SAMUELSSON. OLJA på duk, Michael Jackson, signerad, modern.

1324148. BERNE SAMUELSSON. OLJA på duk, Michael Jackson, signerad, modern.

höjd 100 cm, bredd 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 100 cm, bredd 80 cm.

Antal besök: 380