FIGURINER, 3 st, gips, Bernardi Konstgjuteri Göterborg, 1900-talets första hälft.

132284. FIGURINER, 3 st, gips, Bernardi Konstgjuteri Göterborg, 1900-talets första hälft.

Höjd från 19 - 23 cm.

Slitage, färgbortfall, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd från 19 - 23 cm.

Slitage, färgbortfall, nagg.

Antal besök: 3 913