STIG BLOMBERG. Bordslampa, brons, märkt "Lampan 750", 1960/70-tal.

1321550. STIG BLOMBERG. Bordslampa, brons, märkt "Lampan 750", 1960/70-tal.

Dekor av lejon i relief. Höjd exkl. lampsockel ca 29 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 983