STOLAR, 4 st, teak, Erik Buck för Od Möbler.

1320573. STOLAR, 4 st, teak, Erik Buck för Od Möbler.

Teak med textilklädsel 79 cm.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak med textilklädsel 79 cm.

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 769