Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Speglar
SPEGELLAMPETT, förgylld och bemålad trä, 1900-talets senare del.
1319186. SPEGELLAMPETT, förgylld och bemålad trä, 1900-talets senare del.
Höjd 58 cm, bredd 32 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 58 cm, bredd 32 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
268