SMYCKEN, Medaljong i Silver, Sterling Germany & Hänge med insluten pärla 1800/1900-tal.
1318917. SMYCKEN, Medaljong i Silver, Sterling Germany & Hänge med insluten pärla 1800/1900-tal.
Vackert dekorerad medaljong i äkta silver "Germany 925" med följer ett halsband från Italien också i äkta silver "925" med en längd på 44 cm samt ett äldre guldfärgat hänge med insluten pärla 1800/1900-tal längd 23 mm (ostämplat).