DUKTYG i FÖRPACKNING, Holma, 1900-tal.

1318577. DUKTYG i FÖRPACKNING, Holma, 1900-tal.

Måttangivelser 115x115 och 130x130 cm.
Förpackningarnas längd ca. 31/35 cm.

Förpackningar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förpackningar med skador.

Antal besök: 936