SKÄNK, rödlackerat trä, 19/2000-tal.

1317895. SKÄNK, rödlackerat trä, 19/2000-tal.

Bredd 128 cm, djup 71 cm, höjd 78 cm.

Slitage och skavmärken, bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 476