Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Orientaliskt
BLÄCKSTÄLL SAMT BURK, porslin, Kina, 1800/1900-tal.
1316670. BLÄCKSTÄLL SAMT BURK, porslin, Kina, 1800/1900-tal.
Höjd 8-9,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 8-9,5 cm.
Åldersslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
767