1316535. BÅTMODELL, trä, 1800-tal.

längd 85 cm.

slitage, ej genomgången.

längd 85 cm.

slitage, ej genomgången.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 41 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

41 EUR
Danmark: Köpenhamn
76 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
76 EUR
Storbritannien: Westbury
103 EUR
Finland: Helsingfors
110 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
117 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
117 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
118 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
127 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
132 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
137 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
149 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
239 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
239 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
A
Föremålsnr
1316535

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 462