VITRINSKÅPSÖVERDEL, 1800-talets senare del.

1316033. VITRINSKÅPSÖVERDEL, 1800-talets senare del.

Bredd 81 cm. Djup 31 cm. Höjd 88 cm.

Slitage samt 1 glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt 1 glas saknas.

Antal besök: 570