Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Vintagekläder & Accessoarer
HANDVÄSKA, läder och suede, 1900-tal.
1315247. HANDVÄSKA, läder och suede, 1900-tal.
Bredd 30 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bredd 30 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
224