RUNE PETTERSSON. Träsnitt, signerad och numrerad 9/39.

131485. RUNE PETTERSSON. Träsnitt, signerad och numrerad 9/39.

Mått 41 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 41 x 36 cm.

Antal besök: 1 113