KJELL ROSÉN. Akvarell, signerad.

131480. KJELL ROSÉN. Akvarell, signerad.

Mått 23 x 26,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 23 x 26,5 cm.

Antal besök: 823