LEIF KNUDSEN. Litografi, signerad och numrerad 68/150.

131464. LEIF KNUDSEN. Litografi, signerad och numrerad 68/150.

Mått 41 x 54 cm.

Repor på ramen.

Leif Knudsen (1928–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 41 x 54 cm.

Repor på ramen.

Leif Knudsen (1928–1975)

Antal besök: 4 915