Monogrammönstrad ljus canvas med skinndetaljer. Guldfärgade beslag. Tygfodrad. Två innerfack varav ett med dragkedja. D-ringar. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad (2002). 27 x 20 x 12 cm.
Smärre slitage.
Smärre slitage.