VÄSKA, Louis Vuitton, Monogram Mini Lin Jose.

1312013. VÄSKA, Louis Vuitton, Monogram Mini Lin Jose.

Monogrammönstrad ljus canvas med skinndetaljer. Guldfärgade beslag. Tygfodrad. Två innerfack varav ett med dragkedja. D-ringar. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad (2002). 27 x 20 x 12 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 026