BEVERLOO CORNEILLE. Mobil, "Women in the Sky'", serigrafi på aluminium.

1310519. BEVERLOO CORNEILLE. Mobil, "Women in the Sky'", serigrafi på aluminium.

Höjd 20 cm, längd 18 cm, daterad 2004, numrerad 304/600.

Mindre ytslitage.

Beverloo Corneille (1922–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 463