KARTA, litografiskt tryck, Spain&Portugal, Samuel Neele, 1795.

1309990. KARTA, litografiskt tryck, Spain&Portugal, Samuel Neele, 1795.

19x22 cm.

Oramad. fläckar och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x22 cm.

Antal besök: 310