CO HULTÉN (1916-2015). Landskap, färglitografi nr 35/100, signerad.

1309229. CO HULTÉN (1916-2015). Landskap, färglitografi nr 35/100, signerad.

56x39 cm, rammått 75x58 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

56x39 cm, rammått 75x58 cm.

Antal besök: 436