LJUSSTAKAR, 2 märkta Skultuna, mässing, bl.a 1800-tal.

1308920. LJUSSTAKAR, 2 märkta Skultuna, mässing, bl.a 1800-tal.

Ett par 1 märkt SB (1825-1840) 15 cm, Kammarljusstaken märkt KRONA SKULTUNA 1607 Made in Sweden Nr68/B 11,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 005