LJUSSTAKAR 1800-tals Rokoko stil, mässing 1900-tal.

1308877. LJUSSTAKAR 1800-tals Rokoko stil, mässing 1900-tal.

Ljusstakar i Rokoko stil med en höjd på 21 cm.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 545