OSTKUPA MED FAT, keramik, Laholm, 1900-talets andra hälft.

1307253. OSTKUPA MED FAT, keramik, Laholm, 1900-talets andra hälft.

Höjd 15 cm. Underfatets diameter 21 cm.

Underfat med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underfat med fotnagg.

Antal besök: 3 150