Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Silver & Metall
Silver
MUGGAR, 6 st, silver, totalvikt 184 gram, 1900-tal.
1306486. MUGGAR, 6 st, silver, totalvikt 184 gram, 1900-tal.
diameter 8 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 8 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
249