Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
SPOTTKOPPAR 1 par, keramik, Gustavsberg, sannolikt Sven Jonson, 1900-tal.
1306222. SPOTTKOPPAR 1 par, keramik, Gustavsberg, sannolikt Sven Jonson, 1900-tal.
diameter 18 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 18 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
263