KAFFESERVIS, 36 delar, porslin, Rörstrand, 1900-talets mitt.

130528. KAFFESERVIS, 36 delar, porslin, Rörstrand, 1900-talets mitt.

10 koppar
12 fat
12 assietter
1 kanna
1 gräddsnipa.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 koppar
12 fat
12 assietter
1 kanna
1 gräddsnipa.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 604