Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
LARS BROBERG. Akvarell, "Ängar i Roslagen", signerad.
130527. LARS BROBERG. Akvarell, "Ängar i Roslagen", signerad.
Mått 23 x 32 cm.
Märken på ramen.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 23 x 32 cm.
Märken på ramen.
Stadsauktion Sundsvall
2 797