FAT, 5 st, stengods, bl a Röstrand och Gustavsberg.

1304426. FAT, 5 st, stengods, bl a Röstrand och Gustavsberg.

Willhelm Kåge, Stig Lindberg mm
Bl a Pungo.

Bruksslitage, Stig Lindberg askfat med nagg
Fläckar skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl a Pungo.

Antal besök: 291