HARDY STRID. Färgserigrafi.

1303469. HARDY STRID. Färgserigrafi.

Abstrakt komposition. Signerad samt numrerad 54/100 ex
46x5 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x5 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 151