MATSERVIS, 43 delar, keramik, Rörstrand "Burgund" 1900-tal.

1303285. MATSERVIS, 43 delar, keramik, Rörstrand "Burgund" 1900-tal.

flata 11 st, djupa 12 st, assietter 11 st och 9 st övriga delar.
största storlek 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

största storlek 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 531