Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Glas
Serviser
VINGLAS, 5st frostat och bemålat glas, 1900-tal.
1303186. VINGLAS, 5st frostat och bemålat glas, 1900-tal.
Höjd 12 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
444