VAS SAMT SKULPTUR, glas, Snapphane glasbruk.

1302291. VAS SAMT SKULPTUR, glas, Snapphane glasbruk.

Vas signerad Jerry Heintze samt daterad -89. Höjd 31,5 cm
Glasklot. Etikettmärkt. Höjd 13 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 783