Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
1302216. STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
Höjd 100 cm.
Ommålade, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 100 cm.
Ommålade, slitage.
Halmstads Auktionskammare
220