FOLKE LARSSON. Olja på duk, signerad.

130200. FOLKE LARSSON. Olja på duk, signerad.

Mått 55 x 75 cm.

Utan ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 55 x 75 cm.

Utan ram.

Antal besök: 1 721