SILVERBESTICK och tändsticksaskhållare, 22 delar, silver, olika modeller, 18/1900-tal.

1301191. SILVERBESTICK och tändsticksaskhållare, 22 delar, silver, olika modeller, 18/1900-tal.

totalvikt 946 gram.

flera med inskriptioner, ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalvikt 946 gram.

Antal besök: 355