STRYKJÄRN, bär märkning, 17/1800-tal.

129904. STRYKJÄRN, bär märkning, 17/1800-tal.

Handtag i trä, lod saknas. Längd 12, höjd 11 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 298