SVEPASK, trä, allmoge, 1800-tal.

1298890. SVEPASK, trä, allmoge, 1800-tal.

Rikligt bemålad med blommor och fågel. Längd 31 cm. Bredd 17 cm. Totalhöjd 17 cm.

Orangrepp, färgbortfall samt småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 767