Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Allmoge
PARTI ALLMOGE, 4 st tråg samt skopa, 18/1900-tal.
129718. PARTI ALLMOGE, 4 st tråg samt skopa, 18/1900-tal.
Längd, 56 - 89 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd, 56 - 89 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
958