Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
SNIDADE TRÄGUBBAR, 2-stycken, Bengt Råsten. signerade.
1293650. SNIDADE TRÄGUBBAR, 2-stycken, Bengt Råsten. signerade.
Höjd 17-18 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17-18 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
732